Apteka Świecie

86-100 Świecie, ul. Ks. Grzymisława 4

Alba to uznana wśród Klientów sieć aptek, która zapewnia zawsze miłą i pomocną obsługę, także całodobowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko w Bydgoszczy, gdzie znajduje się nasza siedziba i większość placówek, ale również dodatkowo czekamy w okolicznych miejscowościach, by zawsze być blisko Państwa wtedy, gdy potrzebne są środki bez przepłacania. W naszej aptece mogą zaopatrzyć się Państwo w leki na receptę, w tym w ramach importu równoległego, leki bez recepty – suplementy diety, środki ziołowe, witaminy, preparaty homeopatyczne, także oferujemy kosmetyki, sprzęt medyczny, artykuły opatrunkowe, higieniczne i wiele innych.

Dla tych z Państwa, którzy szukają całodobowej apteki w mieście Świecie, jesteśmy do dyspozycji! W naszej aptece Alba w tej miejscowości mogą zamówić Państwo niedrogo i niezależnie od pory dnia potrzebne specyfiki, także w nagłych sytuacjach.

Apteka Alba w Świeciu jest dla Państwa dostępna pod adresem: Apteka Świecie

Zachęcamy do skorzystania z oferty apteki Alba!

Apteka Alba - nasze apteki: Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Świecie, Nakło, Malbork, Kwidzyn, Krosno, Koronowo, Jasło, Grudziądz, Gorlice
Webmaster - ITB Vega