Apteka Inowrocław

88-100 Inowrocław, ul. Dworcowa 39

Apteki Alba to gwarancja niskich cen i obsługi na najwyższym poziomie, także przez 24h na dobę. Oferujemy dostęp do nowoczesnych i niedrogich środków, w tym leków na receptę, sprowadzanych w ramach importu równoległego, suplementów diety, różnorodnych środków witaminowych, preparatów ziołowych, homeopatycznych. Zakupić można u nas ponadto kosmetyki, artykuły higieniczne, sprzęt medyczny różnego rodzaju, dlatego nasz szeroki asortyment i dodatkowo wykwalifikowani farmaceuci na pewno pomogą Państwu w wyborze odpowiednich środków dla siebie i bliskich.

W Inowrocławiu prowadzimy aptekę całodobową, która dostępna jest dla Państwa niezależnie od pory dnia. Jesteśmy do Państwa usług stale w nagłych przypadkach, gdy potrzeba zakupić lek lub inny środek, który potrzebny jest od zaraz.

Nasza apteka w Inowrocławiu znajduje się pod adresem: Apteka Inowrocław

Czeka na Państwa miła i pomocna obsługa i konkurencyjne ceny, dlatego szukających apteki w Inowrocławiu zapraszamy serdecznie do Alby!

Apteka Alba - nasze apteki: Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Świecie, Nakło, Malbork, Kwidzyn, Krosno, Koronowo, Jasło, Grudziądz, Gorlice
Webmaster - ITB Vega