Apteka Grudziądz

86-300 Grudziądz, ul. Legionów 37

Apteki Alba to gwarancja niskich cen i miłej obsługi. Działamy dla Państwa w różnych miejscowościach w okolicy Bydgoszczy, zapewniając zawsze udane zakupy. W naszym asortymencie znajdują się niedrogie leki na receptę, suplementy, preparaty ziołowe, środki higieniczne, sprzęt medyczny i akcesoria różnego rodzaju, także kosmetyki renomowanych marek, dlatego w jednym miejscu mogą zaopatrzyć się Państwo we wszystkie niezbędne środki i nie przepłacić!

Nasza apteka działa także w Grudziądzu. W tej miejscowości prowadzimy aptekę całodobową, która zapewnia dostęp do środków przez 24h na dobę, niezależnie od dnia. We wszystkich nagłych przypadkach jesteśmy zatem do Państwa usług, służąc fachowymi poradami i obsługą na wysokim poziomie.

Nasza apteka w Grudziądzu jest dostępna dla Państwa pod adresem: Apteka Grudziądz

Gdy poszukują Państwo szybko apteki w Grudziądzu, jesteśmy zawsze do dyspozycji, ponieważ działamy przez 24h na dobę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Apteka Alba - nasze apteki: Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Świecie, Nakło, Malbork, Kwidzyn, Krosno, Koronowo, Jasło, Grudziądz, Gorlice
Webmaster - ITB Vega